Поміняти скло на Ксіомі Ціна

Якщо потрібної моделі немає в таблиці, залиште заявку на сайті і ми обов'язково з вами зв'яжемося для уточнення ціни на ремонт вашого пристрою.

Разбитое стекло на Xiaomi – результат неприятной ситуации при произвольном падении, когда телефон даже с небольшой высоты падая, получает раскол лицевого или заднего стекла. Какова бы ни была причина произошедшего, не стоит попусту омрачаться и откладывать ремонт в долгий ящик. На самом деле с профессиональным оборудованием и умелыми руками поменять стекло на Ксиоми будет не сложно, и для этого понадобится лишь немного терпения. Если при обращении к мастеру было сказано заменить весь дисплей, то стоит показать устройство в нашу мастерскую. Мы просто сделаем замену стекла Xiaomi без лишних трат денег.

Знижка 5% на ремонт

Залиште заявку на ремонт через форму на сайті і отримайте

5% знижку

Кому довірити заміну скла Сяомі

Проходить час і тенденції змінюються. Якщо в 2016 було нормально купувати стодоларові гаджети і терпимо ставитися до того, що розбився дисплей, на xiaomi заміна скла тепер так проста, що відкладати нікому не захочеться. Чи не для того купуються хороші пристрої, щоб шкодувати весь час про їх ненавмисно падінні. У будь-якому випадку спочатку потрібно звернутися в майстерню, де:

  • швидко і професійно зроблять установку нового скла;
  • перевірять, чи нічого не розбилося попутно в механізмі смартфона;
  • відновлять початковий заводський вигляд смартфона;
  • дадуть гарантію на ремонт скла Xiaomi.

Поміняти скло на Ксіомі

Навіщо десь шукати окремо скло, якщо у нас ремонт скла Xiaomi проводиться швидко і недорого. Навіть якщо смартфон перестав включатися, то перед встановленням нового дисплею ми спробуємо його відремонтувати. Користувачеві завжди варто пам'ятати всього три корисних факти:

  • Смартфони ремонтуються, а не тільки підлягають заміні комплектуючих.
  • У нас передове обладнання та суворе виконання такої процедури як заміна скла Xiaomi;
  • Ціна роботи залежить від ступеня пошкодження, але завжди конкурентоспроможна і не відлякає користувача.

Достатньо зателефонувати нам в будь-який день або написати менеджеру і точно дізнатися, скільки коштує заміна скла на Xiaomi. Після ремонту варто нарешті обзавестися захисним склом і заднім чохлом, щоб повторно не розбивати свій телефон в майбутньому.