Скільки коштує поміняти скло на телефоні Самсунг

Якщо потрібної моделі немає в таблиці, залиште заявку на сайті і ми обов'язково з вами зв'яжемося для уточнення ціни на ремонт вашого пристрою.

Заміна скла Samsung може знадобиться з різних причин. Всі знають, що високоякісна робота оплачується дорого, тому коли відбувається поломка, то клієнти шукають дешевий сервісних центр і хочуть, щоб все було зроблено якісно і швидко.

У нових моделях Самсунг скло, сенсор і дисплей склеєні між собою, тому якщо відбувається поломка екрану, тоді потрібно міняти весь дисплейний модуль. Деякі намагаються зробити це вдома, що може привести до жахливих наслідків і до повної несправності смартфона. Для якісної заміни скла на телефоні сумісного необхідне спеціальне обладнання і навички, якими володіють наші майстри в сервісному центрі міста Київ.

Знижка 5% на ремонт

Залиште заявку на ремонт через форму на сайті і отримайте

5% знижку

поміняти скло на телефоні Самсунг

Ми маємо підхід до кожного клієнта і виконуємо роботу швидко та якісно. У нас є склад оригінальних запчастин від надійних постачальників. Після ремонту ваш смартфон буде як новенький, а ціна роботи безсумнівно вас порадує.

Найбільш частими причинами поломки екрану Samsung є удари і падіння. Екран може бути тріснутим, але робочим, тільки в такому випадку ви не будете отримувати задоволення від роботи з гаджетом. В цьому випадку змінюється весь дисплейний модуль.

Якщо ваш телефон контактував з водою або впав у водойму, тоді дуже часто виникає білий екран. Майстри розбирають телефон, прибирають залишки вологи і змінюють скло.

Може бути відсутнім картинка повністю або частково, в цьому випадку проблема може бути в заводському дефекті або в шлейфі. Ми проводимо діагностику, з'ясовуємо в чому причина несправності і після цього робимо заміну скла.

Якщо ваш телефон контактував з водою або впав у водойму, тоді дуже часто виникає білий екран. Майстри розбирає телефон, прибирають залишки вологи і змінюють скло.

Як відбувається заміна скла на самсунг?

  1. Після того, як ви приносите телефон в наш сервісний центр ми видаємо квитанцію, де написана приблизна ціна ремонту, можлива причина поломки, модель і характеристики телефону.
  2. Ми проводимо абсолютно безкоштовну діагностику, з'ясовуємо в чому причина і повідомляємо вам по телефону або смс-оповіщенням ціну і терміни виконання ремонту
  3. Коли робота буде закінчена ми вам повідомимо, і ви можете прийти в сервісний центр коли вам зручно.
  4. Ви приносите квитанцію і забираєте свій телефон.

поміняти скло на телефоні Самсунг

Ми маємо великий склад оригінальних запчастин і надаємо гарантію, коли відбувається заміна будь-якої деталі.

Також ми виконуємо заміну скла на такі моделі: samsung galaxy s4, samsung galaxy s8, samsung galaxy s і інші.

Багато клієнтів приходять і запитують, скільки коштує замінити скло на samsung galaxy s? Приблизну ціну ви можете дізнатися у нас на сайті, а точну суму ми скажемо, коли зможемо оглянути телефон і ступінь несправності.

Ми маємо великий досвід виконання ремонту в найважчих ситуаціях. Якість зробленого ремонту буде радувати протягом усього часу користування. Звертайтеся до нас і ви не пошкодуєте.