Заміна скла Айфона - Ціна

Послуга

Ціна

Час

Заміна скла дисплею iPhone 6Заміна скла дисплею iPhone 6 100% успіх998 ₴
799 ₴
1,5 години
Заміна скла дисплею iPhone 5cЗаміна скла дисплею iPhone 5c 100% успіх623 ₴
549 ₴
1,5 години
Заміна скла дисплею iPhone 11Заміна скла дисплею iPhone 11 100% успіх2498 ₴
1899 ₴
1,5 години
Заміна скла дисплею iPhone 11 ProЗаміна скла дисплею iPhone 11 Pro 100% успіх3748 ₴
2999 ₴
1,5 години
Показати всі

Якщо потрібної моделі немає в таблиці, залиште заявку на сайті і ми обов'язково з вами зв'яжемося для уточнення ціни на ремонт вашого пристрою.

Складнощі експлуатації та заміна скла iPhone Київ

Коли з твоїм кишеньковим іншому раптово трапляється неприємність і на його обличчі виникає велика тріщина, здається, що всі плани тріщать по швах. У товарах фірми Apple дисплеї дійсно дуже якісні, ось вони і складають основну частину вартості. І якщо прі не акуратному падінні скло все-таки розбилося, значить, вам потрібна заміна екрану Айфон. Київ не те щоб напханий подібними послугами, але їх все ж вистачає. Питання тільки - як відрізнити серед них справжніх професіоналів своєї справи, адже заміна скла iPhone процес клопіткий, не кожен майстер з ним впоратися акуратно.

Заміна скла iPhone

Передбачити абсолютно будь-які казуси неможливо, тим більше в ситуаціях, коли вдома є маленькі діти або тварини. Хіба, що весь час ховати від них улюблений гаджет, але ж все одно знайдуть і можуть ненавмисно упустити. При цьому не потрібно поспішати замовляти заміну всього дисплея, коли є більш дешева заміна скла iPhone. В її тонкощах і нюансах можна розібратися і самому, але оскільки тут без фахівців і спеціальних пристосувань не обійтися, краще дарма не морочити собі голову.

Тонкощі заміни скла айфон

Чому так в айфон все так дорого? У випадку з дисплеєм ,заміна на пристроях починаючи з четвертого покоління, дисплеї стали склеювати із зовнішнім склом, при цьому смужка в більшості випадків припадає саме на зовнішню рамку. По суті, головне завдання в цьому процесі - як раз переклеювання скла iPhone - потрібно відклеїти старий захисний матеріал, зачистити дисплей і наклеїти новий. На це не потрібно багато часу, якщо довірити цю роботу тим, хто в ній розуміється. Натомість сервісний центр гарантує:

  1. Акуратне поводження з пристроєм під час ремонтних маніпуляцій.
  2. Використання новітнього пресуючого та термічного обладнання.
  3. Збереження цілісності всіх деталей.
  4. Ювелірну роботу і дуже стислі терміни.

Знижка 5% на ремонт

Залиште заявку на ремонт через форму на сайті і отримайте

5% знижку

Багато майстерень просто пропонують йти за коротким і елементарним шляхом - і виробляти таку процедуру, як заміна скла Айфона разом із заміною матриці. Мотивація у них проста - при поклейці скла, нібито неможливо домогтися повного позбавлення від бульбашок повітря. Це дійсно так і є, якщо у майстерні немає досвіду в цих послугах і немає відповідного інструменту. Але в руках наших хлопців справа йде на лад, так що переживати не доведеться. Якщо Вам вже сказали, що відновлення й ремонту дисплей не підлягає, то не варто брати до уваги такі прогнози: потрібно просто прийти до нас і поміняти екран на айФоні.

Довіра, заснована на фактах

Справжнього фаната ще нещодавно було легко відрізнити по тріснутому екрану, і ніхто не поспішав розбиратися з цим. Але це в минулому завдяки технології відділення скла від дисплея. Однак різні сервіси відрізняються підходом до роботи, а відповідно, можна не завжди отримати якісний результат. Сервісний центр повинен знаходитися в зручному місці і мати позитивні відгуки, щоб сюди можна було спокійно віддати на ремонт скла Айфон. Київ має одну таку дуже зручну точку, відмінність якої:

  • близьку відстань до центральних станцій метро;
  • завжди привітний персонал;
  • доступні ціни на ремонт різної складності;
  • тут завжди намагаються відновити залишилися матеріали, і не ставлять безвихідних діагнозів.

Заміна дисплея iPhone 5

Здавалося б - тільки й того, потрібно просто поміняти скло iPhone. Київ на електронних картах показує досить подібних пропозицій, але Айфон - це не іграшка, і довіряти його можна тільки тим, хто займається сертифікованої діяльністю і дає гарантію на свою роботу. У підпільні майстерні краще не звертатися, оскільки за дуже вигідною ціною можуть стояти дуже неприємні наслідки.

Заміна екрану iPhone - неприємна, але необхідна процедура. Залишати його тріснутим не тільки дискомфортно, але і шкідливо для самої матриці дисплея. Своєчасний ремонт зупинить негативні процеси, особливо, потрапляння сміття на дуже тендітні елементи. У дешевих смартфонах частіше ніхто нічого не змінює, оскільки вони швидко застарівають, перестають бути актуальними, і навіть комплектуючих на них не знайдеш. У той же час в будь-якому з айфонів починаючи з першого, до сих пір свої плюси, потужне залізо і адаптований софт, тому ніхто їх не поспішає втрачати. Зате можна в будь-який час дня провести на iPhone заміну скла, і далі радіти яскравим і бездоганним Retina екраном.