Заміна акумулятора iPhone ціна:

Послуга

Ціна

Час

Заміна акумулятора iPhone 11Заміна акумулятора iPhone 111399 ₴
1249 ₴
30 хвилин
Заміна акумулятора iPhone 11 ProЗаміна акумулятора iPhone 11 Pro1699 ₴
1599 ₴
30 хвилин
Заміна акумулятора iPhone 11 Pro MaxЗаміна акумулятора iPhone 11 Pro Max1899 ₴
1699 ₴
30 хвилин
Заміна акумулятора iPhone 12Заміна акумулятора iPhone 121899 ₴
1899 ₴
30 хвилин
Показати всі

Якщо потрібної моделі немає в таблиці, залиште заявку на сайті і ми обов'язково з вами зв'яжемося для уточнення ціни на ремонт вашого пристрою.

Повернення до життя: заміна акумулятора (батареї) iPhone

Всі Айфони відрізняються витривалістю і поєднанням в собі кращих компонентів і високої продуктивності. Але є елементи, які незалежно від акуратності експлуатації з кожним днем волею-неволею наближають свою смерть. Нерідко трапляються випадки, коли після ремонту Айфон швидко розряджається. Це означає, що кількість циклів зарядки наближається до максимуму. Ще це означає, що пора замінити батарею на айФоні, але краще цю роботу довірити фахівцям. Такий, здавалося б, найпростіший вид ремонту теж не варто довіряти першим-ліпшим фірмам.

Заміна акумулятора iPhone 7

Навіть якщо всі системи працюють як нові, і тільки швидко сідає нова батарея на iPhone, вся радість від володіння флагманом миттєво випаровується. На такому пристрої не те, що фільми в дорозі не подивишся, але навіть на музику, заряду особливо не вистачить. А якщо ще підключити бездротову периферію, то час нормального використання складе не більше 2-х годин. І ось вже автоматично справляєш оптимізацію пристрою, видаляєш зайві програми і навіть вирізаєш улюблені ігри- а результат той же: iPhone швидко заряджається і розряджається. Це означає, що настав час подивитися правді в обличчя і віднести свій улюблений гаджет в майстерню.

Знижка 5% на ремонт

Залиште заявку на ремонт через форму на сайті і отримайте

5% знижку

Знову айфон швидко розряджається з новою батареєю?

Головна біда начитаного, але нічого не знаючого користувача - це самовпевненість: я все сам! Це як смертельний діагноз, який поставлений на основі інтернет - інформації. А потім доктор каже, що це просто алергія. Найпростіше купити акумулятор, самостійно його встановити - і не отримати ніякого результату. Тільки професійна діагностика допоможе з'ясувати, чому швидко сідає батарея на iPhone 8 після заміни акумулятора. Перед тим, як зробити будь-які дії, треба:

  • За допомогою програм дізнатися, скільки циклів вже пройшов акумулятор;
  • Переконатися, що справа саме в елементах живлення;
  • Звернутися в сервісний центр, який пропонує сервіс з гарантією на встановлені АКБ;
  • Не робити поспішних висновків на основі неперевіреної інформації.

Отримати інформацію про стан батареї можна за допомогою безкоштовних додатків, але об'єктивно кажучи - на це не варто втрачати ні час, ні ресурси, тому що все одно в iPhone швидко сідає батарея. Іноді просто здається, що це справа рук недбайливого виробника, але насправді навряд чи. Часто доводиться шукати новий елемент живлення відразу при покупці Айфона б / у. Це закономірна операція для моделей з чотирьох-п'ятирічним терміном експлуатації. У сертифікованому центрі обслуговування техніки Apple знайдуться батареї та зарядні пристрої для будь-якого покоління гаджетів.

Пошук причини – важлива деталь

Знати про свій айФон все - корисно, буде легше спати спокійно. Але нерідко користувач просто заходить в сервісний центр або майстерню на ринку, йому змінюють зламану деталь - і не завжди ефект досягнутий. Причин може бути декілька:

  1. Неякісний ремонт батареї айфон.
  2. Установка простроченого елемента живлення.
  3. Інша проблема - на iPhone швидко сідає батарея через програми або неробоче залізо. Майстер сам виявить причину і зобов'язаний її усунути.

Заміна акумулятора Айфон

Буває також, що акумулятор різко відключається. Причина все та ж. Залежно від телефону, АКБ можуть навіть вибухати. Щоб продовжити життя своїм гаджетам, потрібно користуватися ними при нормальній температурі повітря, а в морози чи спеку зменшувати час автономної роботи примусово. Перегріви, промерзання безпосередньо знижують кількість циклів зарядки, тому потрібно переживати не тільки про те, як утримувати своє тіло в теплі, але і зробити так, щоб айфону не було холодно.

Серед користувачів цими пристроями є різні люди з різними доходами і ставленням до своїх витрат. Одні вважають за краще шукати переваги в нових флагманах, іншим же вистачає і якої-небудь п'ятої або шостої моделі. В останньому випадку рано чи пізно буде потрібна заміна акб iPhone, і наш магазин готовий виконати цю роботу якісно, з гарантією і за помірною ціною. Прямі поставки аксесуарів від виробників і якість збірки - ми знаємо, як потрібно обходитись з елітними пристроями і розповімо вам як уникнути зайвих переплат при ремонті. На це піде зовсім мало часу, оскільки ми знаходимося зовсім поруч зі станцією метро Майдан Незалежності.