Заміна мікрофона Сяомі Ціна

Послуга

Ціна

Час

Заміна мікрофона Black SharkЗаміна мікрофона Black Shark349 ₴
Заміна мікрофона Black Shark 2Заміна мікрофона Black Shark 2349 ₴
Заміна мікрофона Black Shark 3Заміна мікрофона Black Shark 3349 ₴
Заміна мікрофона Black Shark HeloЗаміна мікрофона Black Shark Helo349 ₴
Показати всі

Якщо потрібної моделі немає в таблиці, залиште заявку на сайті і ми обов'язково з вами зв'яжемося для уточнення ціни на ремонт вашого пристрою.

Скільки б видів зв'язку не пропонували нам реалії, але ніхто ще не відмовився від простих дзвінків за допомогою голосу. А для цього завжди використовується мікрофон мобільного телефону, і він іноді може працювати не коректно, видавати тріск і перешкоди чи не працювати взагалі. В цьому випадку час тверезо оцінити ситуацію і відправитися в ремонтний сервіс, щоб дізнатися, скільки коштує поміняти мікрофон на телефоні. Майстри в один голос говорять, що ремонт мікрофону Xiaomi mi4 потрібно робити тільки в офіційних місцях, що буде гарантувати високу якість роботи і зацікавленість працівників у ввічливому обслуговуванні.

Знижка 5% на ремонт

Залиште заявку на ремонт через форму на сайті і отримайте

5% знижку

Заміна мікрофона Сяомі

Якщо мікрофон приходить в непридатність

Ремонт мікрофону смартфона - досить поширена послуга, тому не варто заздалегідь ставити хрест на своєму старенькому пристрої. Але в ручну зробити його не просто, оскільки потрібно обладнання для діагностики, розуміння принципу демонтажу і установки комплектуючих і навички дрібної пайки. Найчастіше простіше все-таки довірити проблеми з мікрофоном в Xiaomi mi5 справжньому майстру, і це принесе наступні плюси:

  • майстер з високою точністю виявить характер і причину несправності;
  • по можливості деталі відновлюються, а в разі непрацездатності - замінюються;
  • іноді може знадобитися заміна нижньої плати redmi note 3;
  • в нових смартфонах легко подряпати корпус, а майстер вміє поводитися з гаджетами акуратно;
  • наша майстерня завжди дає гарантію на Redmi note 3 мікрофон.

Заміна мікрофона Сяомі

Швидкий сервіс та ювелірна робота

Чи є у вас час чекати, поки майстер закінчить усі попередні замовлення? Наша принципова відмінність від конкурентів в тому, що ми робимо швидко, в чітко обіцяні терміни, але не пропускаємо важливих дрібниць. Щоб не повертатися в сервісний центр повторно, потрібно переконатися, що заміна мікрофона проводиться серйозними фахівцями. Не завжди ремонт мікрофона на телефоні успішно проводиться з першого разу лише через відсутність кваліфікованих кадрів. Ми надамо не тільки високоякісне обслуговування, а й постійну подальшу підтримку.