Наші відділення в Києві
X
м. «Майдан Незалежності»
м. «Майдан Незалежності» м Київ, провулок Тараса Шевченка 1
Час роботи:
Пн-Пт: 10:00 - 20:00
Сб-Нд: 11:00 - 19:00
Детально про відділення →
Офіційні гарантії Repair House

Офіційні гарантії Repair House

Як тільки наш сервісний центр відкрився, ми поставили для себе мету стати однією з кращих ремонтних компаній Києва і області. Це не тільки означає надавати якісні послуги з діагностики та ремонту, а й надавати своїм клієнтам бездоганний рівень сервісу і гарантійного обслуговування техніки Apple, придбаної у офіційних представників компанії.

Ми послідовно і строго виконуємо всі взяті на себе зобов'язання, кожен з наших клієнтів, чия техніка пройшла через руки фахівців Repair House, абсолютно впевнений в якості виконаних робіт з обслуговування і ремонту свого гаджета. Застосування спеціалізованого ремонтного обладнання та оригінальних комплектуючих з пристроїв-донорів дозволяє гарантувати відновлення працездатності і функціональності телефонів, планшетів і ноутбуків на місяці.

Офіційний термін гарантії на виконані роботи залежить від їх типу і зазвичай становить 3-6 місяців. Винятком з цього правила є:

При виникненні будь-яких проблем з функціональністю ваших пристроїв після проведення гарантійного ремонту і до закінчення гарантійного періоду експлуатації ви завжди можете розраховувати на безкоштовне відновлення працездатності відповідно до чинного законодавства України.

Ми приймаємо пристрій по офіційної гарантії, якщо:

  1. Клієнт пред'являє гарантійний талон (чек з магазину);
  2. IMEI пристрою підтверджений і включений в цифрові бази сервісного центру;
  3. Відсутні ознаки стороннього втручання, механічні пошкодження;
  4. Усередині корпусу немає рідини;
  5. Дотримувалися всіх правил безпечної експлуатації.