Ціна на ремонт або заміну модуля Wi-Fi в телефоні Samsung

Послуга

Ціна

Час

Заміна Wi-Fi модуля Samsung Galaxy A7 (2016)Заміна Wi-Fi модуля Samsung Galaxy A7 (2016)699 ₴
Заміна Wi-Fi модуля Samsung Galaxy A7 (2017)Заміна Wi-Fi модуля Samsung Galaxy A7 (2017)699 ₴

Якщо потрібної моделі немає в таблиці, залиште заявку на сайті і ми обов'язково з вами зв'яжемося для уточнення ціни на ремонт вашого пристрою.

Ремонт wi-fi модуля на samsung може знадобитися, якщо телефон показує слабкий сигнал або повністю не показує доступну мережу. Це досить часта проблема у багатьох користувачів Самсунг. Ми з'ясуємо в чому причина поломки за допомогою безкоштовної діагностики, за умови, що ремонт ви будете робити в нашому сервісному центрі. Діагностика займає не більше 15 хвилин, після чого наш майстер скаже точну причину поломки.

Ремонт і заміна WiFi модуля Samsung

Наш сервісний центр виконає ремонт і заміну модуля якісно і швидко. Бувають ситуації, коли інтернет дуже потрібен і ми це розуміє. Наша команда професіоналів працює на сучасному обладнанні вже багато років. Якщо ви ще не знаєте до якого сервісного центр звернутися, то сміливо можете телефонувати нам.

Знижка 5% на ремонт

Залиште заявку на ремонт через форму на сайті і отримайте

5% знижку

Поломки wi-fi можуть бути такими:

  • Несправність антени. Смартфон може не визначати мережу і не підключаться до неї, це може відбуватися через те, що телефон часто піддавався падінь і ударів. Виробляти ремонт такої міри під силу тільки професіоналам нашого центру.
  • Несправність модуля wi-fi. Поломка модуль відбувається з наступних причин, це потрапляння вологи в пристрій і пошкодження цілісності смартфона. В даному випадку необхідно замінити модуль. Наш склад має велику кількість запасних, оригінальних запчастин від перевірених постачальників.
  • Збої в програмному забезпеченні. Дана поломка може супроводжуватися подібними смс, типу "немає підключення до інтернету", "немає мережі wi-fi". Наші майстри якісно виконають ремонт з 100% гарантією.

Гарантія надається на всі види послуг. Ви знову зможете користуватися своїм улюбленим гаджетом в повній працездатності.

Як відбувається ремонт і заміна wi-fi модуля?

Ціна вай-фай модуля самсунг

Спочатку ви приносите несправний девайс в наш сервісний центр у зручний для вас час. Потім майстер проводить діагностику і повідомляє вам точну причину поломки. Потім розробляє план подальших дій і методи усунення поломки, якщо ви з усім згодні, тоді ми проводимо ремонт. Після того, як ремонт закінчений ви отримуєте смс-сповіщення. Приходьте в сервіс, перевіряєте працездатність телефону і оплачуєте ремонт.

Звертайтеся до нас і ви не пошкодуєте. У нас ремонт телефонів відбувається якісно і швидко за адекватну ціну.