🚚 Безкоштовний кур'єр по Києву
Наші відділення в Києві
X
м. «Майдан Незалежності»
м. «Майдан Незалежності» м Київ, провулок Тараса Шевченка 1
Час роботи:
Пн-Пт: 10:00 - 20:00
Сб-Нд: 11:00 - 19:00
Детально про відділення →
Ми виправляємо часті проблеми iPhone
Знижка 5% на ремонт

Залиште заявку на ремонт через форму на сайті і отримайте

5% знижку

При інтенсивної експлуатації девайси дають збої в роботі і в підсумку ламаються. Недбале користування, несвоєчасне обслуговування, робота на граничних режимах, вихід з ладу електронних компонентів - часті причини ремонту ноутбуків Asus. Факторів, які впливають на працездатність техніки, досить багато. Визначити їх може тільки досвідчений фахівець. Майстри сервісного центру Repair House в центрі Києва беруться за найскладніші випадки. Перед тим, як виконати ремонт девайса з гарантією, наші фахівці проведуть безкоштовну діагностику, визначать причини несправності і після узгодження всіх деталей відновлять функціональність техніки. Протягом багатьох років ми успішно проводимо ремонт пристроїв будь-яких брендів і можемо поділитися з вами своїм досвідом.

Ремонт ноутбуків Asus Київ

Часті причини поломок

Ми маємо великий досвід роботи і можемо назвати поширені причини збоїв в роботі ноутбуків Asus. Несправності поділяються на два види:

 1. Програмні - лептоп нормально функціонує, всі комплектуючі в справному стані, збої проявляються при запуску ОС, програм, драйверів і т.д. Таке може виникнути при непрофесійної установці ПО, невідповідність апаратних засобів, системні помилки Windows, віруси.
 2. Апаратні - фізичні поломки ноутбука Асус. Сюди можна віднести:
  • короткі замикання в материнській платі;
  • пошкодження матриці, петель, шлейфу;
  • проблеми з відеокартою;
  • несправність акумуляторної батареї;
  • некоректна робота модулів оперативної пам'яті DDR;
  • несправність гнізд USB на ноутбуці Asus;
  • поломка блоку живлення;
  • вихід з ладу клавіатури;
  • сильне нагрівання пристрою через несвоєчасну очищення системи охолодження.

Сервісний центр Repair House усуне будь-які несправності лептопів. Вид поломки і її складність впливає на час і ціну ремонту. Ми використовуємо тільки оригінальні запчастини і гарантуємо високу якість виконаних робіт.

Як виконують ремонт Asus?

Наша компанія надає комп'ютерну допомогу в Києві більше п'яти років і за цей час ми накопичили багато позитивних відгуків про свою роботу. Зручне розташування нашого офісу в центрі столиці, 5 хвилин від станції метро «Майдан Незалежності» або «Почайна», дозволяє клієнтам швидко і без пробок дістатися до нашої майстерні.

Сервісний центр Asus Київ

Ноутбуки Asus - надійна техніка, однак і вона виявляється в нашому сервісному центрі. Причиною тому можуть стати як фатальні несправності, так і помилки в роботі програмного забезпечення, модулів, механічні поломки. Етапи ремонту Асус не відрізняються від ноутбуків інших виробників:

 1. Комплексна діагностика - дозволяє виявити одночасно всі слабкі місця техніки. Дана послуга надається безкоштовно.
 2. Узгодження і ремонт - з клієнтом обговорюються шляхи вирішення виявлених проблем, вартість ремонту.
 3. Ретельна перевірка девайса. Після ремонтних робіт майстер тестує пристрій.
 4. Інформування клієнта. Ми повідомляємо замовника про закінчення ремонту по телефону.
 5. Видача ноутбука. При передачі пристрою власнику ми надаємо гарантійний талон і розрахунковий документ, в якому прописуються види виконаних робіт і їх вартість.

Ми дбаємо про клієнтів і пропонуємо залишити онлайн-заявку на нашому сайті repairhouse.com.ua. Це заощадить ваш час, а приємним бонусом стане п'ятивідсоткова знижка на ремонт.

Поширені поломки ноутбуків ASUS і способи їх усунення

В основному поломки ноутбуків Асус пов'язані з механічними пошкодженнями: залиття рідиною, пошкодження корпусу від падіння або удару, випадання роз'єму при висмикуванні шнура і т.д. Вирішуються такі несправності досить швидко. При своєчасному зверненні в сервісний центр майстер виконає ремонт клавіатури, петель кріплення, засувок, матриці або роз'ємів.

Ремонт системи охолодження

Причиною понад 50% поломок є перегрів ноутбука. Підвищення температури пристрою відбувається через некоректну роботу системи охолодження і може привести до неприємних наслідків:

Вирішити питання раз і назавжди допоможе ремонт системи охолодження, заміна термопасти, відновлення або заміна мікросхем північного моста. Щоб таких проблем не виникало в майбутньому, рекомендується робити регулярну профілактичну чистку девайса.

Ремонт матриці ноутбука Asus

Така процедура необхідна у випадку несправного шлейфу матриці або самого компонента. Ознаками такої «хвороби» є спотворене зображення на екрані, невідповідність кольорів.

Ремонт акумулятора ноутбука Asus

В результаті зносу АКБ ноутбука може втратити свої початкові характеристики або зовсім вийти з ладу. В даному випадку сервісний майстер запропонує провести заміну або відновлення акумулятора.

Ремонт блоку живлення ноутбука Asus

На блоках харчування Асус є кілька слабких місць, які можуть привести до збоїв:

Неакуратне ставлення з технікою, механічні пошкодження чинять негативний вплив на пристрій. Робота лептопа зі зламаним БП може привести до пошкодження компонентів пристрою, тому негайно слід звернутися за професійною допомогою. Наші досвідчені майстри сервісної служби діагностують проблему і замінять несправний елемент на новий. Ми використовуємо тільки оригінальні комплектуючі та даємо гарантію на всі види робіт.

Ремонт материнської плати ноутбука Asus

Найсерйозніша несправність ноутбука Асус пов'язана з виходом з ладу материнської плати. Якщо ноутбук не включається або вимикається, перегрівається процесор - це явні ознаки несправності. Ремонт материнської плати дорогою через складність процесу. Але якщо на материку перегорів тільки роз'єм живлення, ремонт не займе багато часу і не зажадає великих витрат.

Інші причини

Збої в роботі лептопів бувають через шкідливих програм, несумісності програмного забезпечення. Знайти першопричину поломки і швидко її усунути - також посильне завдання для наших спеців. Звертайтеся до нас, наша досвідчена команда допоможе вирішити будь-які проблеми з технікою!

Часті питання сервісного центру Repair House

 1. Ми надаємо гарантію на відремонтований пристрій (6 місяців). В разі виникнення браку або неполадок в період гарантійного терміну, міняємо деталь на нову, безкоштовно.

 2. У вартість ремонту входить оплата роботи майстра, вартість деталі. Діагностику ми здійснюємо безкоштовно.

 3. Так, у нас можна здійснити оплату банківською карткою.

 4. Да може. Для цього треба заздалегідь попередити співробітника центру обслуговування по телефону. Для отримання пристрою при собі обов'язково потрібно мати оригінал квитанції ремонту та документ, що засвідчує особу одержувача.

 5. Якщо була загублена квитанція по ремонту, то пристрій зможе отримати той чоловік, який приніс даний пристрій на ремонт при наявності документа що засвідчує особистість.

Наші контакти

м Київ,
провулок Тараса Шевченка 1

м. «Майдан Незалежності»

Як дістатися

Google Maps:

На метро Пішки На авто

Waze:

На авто

Час роботи:

Пн-Пт:10:00-20:00
Сб-Нд:11:00-19:00