Xiaomi погано ловить WiFi Ціна на ремонт

Залиште заявку на сайті і ми обов'язково з вами зв'яжемося для уточнення ціни на ремонт вашого пристрою.

Безкоштовний інтернет потрібен не тільки вдома, але і в поїздках, особливо якщо доводиться бувати за кордоном і немає передплаченого 4G. Зараз модуль wi-fi для телефону використовується не тільки для отримання інтернету, але і для його роздачі, тому якщо він не працює, настав час звернутися за допомогою фахівців. Смартфон без інтернету - це не потрібний шматок пластика, від якого нічого взяти. Якщо раптово в Xiaomi wifi модуль перестав нормально працювати, то насамперед потрібно показати його майстру, а не лаяти виробника або провайдера.

Знижка 5% на ремонт

Залиште заявку на ремонт через форму на сайті і отримайте

5% знижку

Попередні дії перед зверненням до сервісу

Іноді відмова модуля нормально працювати ще не означає його фізичну несправність. Спочатку потрібно спробувати перезапустити wi-fi модуль для телефону, можливо просто стався програмний збій. Для початку потрібно:

  • включити вайфай на пристрої;
  • обрати свій роутер і в підменю натиснути «з'єднуватися з цією мережею», після чого заново підключитися;
  • провести повне перезавантаження пристрою, якщо не допомогло;
  • спробувати скидання до заводських налаштувань.

Xiaomi погано ловить WiFi Ціна на ремонт

Чому не працює wi-fi

Якщо всі перераховані вище заходи не дали ніякого результату, значить саме час відвідати нашу майстерню і замовити ремонт wi-fi модуля - ціна буде залежати від того, що привело до цієї несправності:

  1. Від плати від'єднався модуль.
  2. В смартфон потрапила волога.
  3. Пошкоджено зв'язка мікросхем.
  4. Проблеми в операційній системі.

Якщо в Xiaomi не працює wifi, ми із задоволенням прийдемо на допомогу і допоможемо швидко виправити це прикре непорозуміння. Ремонт та заміна модуля Wi-Fi Xiaomi коштує не так значно, як вартість материнської плати або дисплею. Ми пам'ятаємо важливість постійного підключення до інтернету і з задоволенням повернемо цю можливість для Вашого пристрою вже сьогодні.