Не працює динамік на айФоні - ціна ремонту

Послуга

Ціна

Час

Заміна нижнього динаміка iPhone 6Заміна нижнього динаміка iPhone 6199 ₴30 хвилин
Заміна нижнього динаміка iPhone 11Заміна нижнього динаміка iPhone 11799 ₴1 година
Заміна нижнього динаміка iPhone 11 ProЗаміна нижнього динаміка iPhone 11 Pro799 ₴1 година
Заміна нижнього динаміка iPhone 11 Pro MaxЗаміна нижнього динаміка iPhone 11 Pro Max799 ₴1 година
Показати всі

Якщо потрібної моделі немає в таблиці, залиште заявку на сайті і ми обов'язково з вами зв'яжемося для уточнення ціни на ремонт вашого пристрою.

Найпростішу і головну функцію будь-якого смартфону ще ніхто не відміняв. Дзвінки всіх типів зазвичай здійснюються через слуховий динамік, і він може в один момент припинити нормально працювати. Така проблема рано чи пізно все одно трапляється, але є терміновий ремонт динаміку iPhone та більш молодших моделей, щоб вже зовсім скоро улюбленець знову був в строю і працював як новий. Самому визначити ступінь пошкоджень не просто - краще віддати пристрій до сервісного центру, де Вам дбайливо продіагностують всі проблемні зони, після чого буде проведена заміна динаміка айфон 7. Досить напружувати свій слух і миритися з хрипами або тихим звуком - це веде до ускладнення вирішення ділових питань і непорозуміння між людьми.

Знижка 5% на ремонт

Залиште заявку на ремонт через форму на сайті і отримайте

5% знижку

Ремонт та заміна динаміків iPhone

З кожною новою моделлю система Айфону ставала більш компактною і надійною, але в результаті попадання в корпус вологи, фізичних падінь або звичайною зношеності все одно потрібні профілактичні роботи, такі як чистка динаміку iPhone 6. Ціна цієї послуги не така велика, щоб довго обходиться неякісною роботою звукового джерела. І хоча прогрес зробив крок далеко, і люди все більше віддають перевагу листування, термінові питання все одно переважно вирішуються по телефону. Сервісний центр завжди до ваших послуг і готовий відновити будь-яку модель айфона, так що не варто поспішати міняти свою модель на флагмани цього року, адже навіть старенькі пристрої мають масу своїх плюсів.

Не працює звук на айФоні, як довго триває ремонт?

Це питання варто поставити відразу нашим представникам, щоб завчасно не панікувати і не втрачати голову заради порятунку основного засобу комунікацій. Більшість видів ремонту мають цілком об'єктивну і посильну вартість, тому в цей раз обійдеться без жертв. Перед тим, як замінити динамік на Айфон, потрібно порівняти пропозиції різних майстерень і врахувати їх розташування. Все одно пристрій потрібно здавати на діагностику і виконання сервісних робіт, а значить це потрібно робити по шляху і в зручний час дня. Якщо гаджету від найвідомішої компанії світу вже кілька років, сервіс йому необхідний, щоб:

  • провести чистку внутрішньої частини;
  • перевірити роботу всіх інтерфейсів і замінити ті, які постраждали;
  • виконати ремонт слухового динаміка iPhone 6;
  • отримати гарантію на виконані роботи.

Смартфон - це найкращий друг людини, наше логічне продовження. Він потрапляє в некомфортні умови, переживає спеку, витримує морози, пітніє, збирає конденсат. В результаті ті чи інші деталі повинні потрапляти в руки хорошого майстра, який швидко зробить заміну динаміків iPhone 6s, встановлюючи при цьому тільки оригінальні компоненти. А дивлячись на цінник професійного ремонтного центру, стає зрозуміло, що відмовляти собі у відпустці, поїздках і покупках через термінову неприємності не доведеться.

Чому важливо здійснити заміну динаміка на iPhone в належних умовах

Ремонт та заміна динаміків iPhone

Більшу частину будь-якого сучасного апарату займає екран. Це означає, що дістатися до проблемної зони не так просто - потрібно зробити майже повне розбирання і зняти чимало деталей. Вони дуже дрібні, легко губляться і не так просто встановлюються назад, ось чому потрібно в прийнятних умовах виробляти таку процедуру, як заміна слухового динаміка iPhone. Ціна такої послуги зовсім не виправдовує ризик самостійного розбирання. Звертатися в офіційний сервісний центр можна в будь-який день тижня, а професійну консультацію можна отримати і за телефоном. Перевага здачі девайсу справжнім професіоналам:

  1. Кваліфікована підтримка користувачів.
  2. Установка тільки фірмових деталей, в число яких входить і заміна слухового динаміка на iPhone 8s.
  3. Безкоштовна діагностика проблемних місць.
  4. Повне відновлення функціонування.
  5. Офіційна гарантія на замінені деталі.
  6. Добросовісний підхід співробітників до своїх обов'язків.

Є грандіозні плани на кілька місяців, але раптово зламався розмовний динамік? У нашій майстерні з цим питанням розберуться швидко. Наші контакти варто мати при собі кожному прихильникові Apple - ми ремонтуємо швидко, але при цьому гарантуємо якість. Потім просто буде дивно, чому раніше не спадало на думку вирішувати проблеми разом з нашим ремонтним центром.