Ціна на ремонт і чистку телефонів Samsung після води

Якщо потрібної моделі немає в таблиці, залиште заявку на сайті і ми обов'язково з вами зв'яжемося для уточнення ціни на ремонт вашого пристрою.

Електроніка в більшості своїй боїться вологи і конденсату, навіть якщо після попадання води пристрій швидко було вимкнено. Якщо вчасно не схаменутися і не зробити кілька важливих кроків, потрібно серйозний ремонт телефону після попадання води, а це вже набагато довше за часом і дорожче за вартістю. Але це ще не означає, що потрібно повсюдно побоюватися вологи і купувати тільки товари з високим стандартом захисту. Вартість ремонту телефону після води може мінімізувати кожен, якщо відразу ж звернутися за допомогою до фахівців.

Знижка 5% на ремонт

Залиште заявку на ремонт через форму на сайті і отримайте

5% знижку

Як чистити телефон після попадання води

Ми не можемо заборонити самостійно просушувати свою техніку, але настійно рекомендуємо зробити це в сервісному центрі. Відновлення телефону після води не проходить просто, потрібні спеціальні інструменти. Якщо неприємність все-таки трапилася, то телефон після води потребує наступних маніпуляціях:

  • Зняття кришки і елементи живлення;
  • Повну розбирання і просушування в лабораторних умови;
  • Збірку в зворотному порядку і установку всіх комплектуючих;
  • Діагностику на професійному обладнанні.

Ремонт і чистка після попадання вологи Samsung

Як застерегти себе від наслідків

Якщо гаджет вже мокрий, відновлення телефону після води все одно доведеться виконувати. Безглуздо класти його біля нагрівальних приладів і сушити під феном - це зробить тільки гірше, а гаряче повітря може пошкодити корпус. Зате ремонт залитого телефону Samsung фахівцями:

  1. Скоротить час на сушку деталей.
  2. Визволить від необхідності самостійно розкручувати смартфон.
  3. Виведення вологи і конденсату буде вироблено спеціальними безпечними інструментами без пошкодження корпусу і деталей.

Ціни на відновлення Самсунг після попадання вологи

Samsung випускає продукцію високої якості, але вона не застрахована від негативного впливу навколишнього середовища. Вода для електроніки - це велика неприємність, але не вердикт. Головне - не панікувати самому і знеструмити пристрій, витягнувши з нього акумулятор. Приносьте терміново свій апарат в наш сервісний центр, який розташований поруч з метро, ​​і ми змусимо Ваш сумісного працювати як новенький.