🚚 Безкоштовний кур'єр по Києву
Наші відділення в Києві
X
м. «Майдан Незалежності»
м. «Майдан Незалежності» м Київ, провулок Тараса Шевченка 1
Час роботи:
Пн-Пт: 10:00 - 20:00
Сб-Нд: 11:00 - 19:00
Детально про відділення →

Про нас

Сервісний центр Repair House - це команда майстрів з ремонту техніки Apple в Києві. ми ремонтуємо:

Допомагаємо клієнтам заощадити гроші і час: відремонтувати техніку в нашому сервісі дешевше і швидше, ніж купувати нову. Середній час ремонту пристроїв - дві години. Це означає, що поки ви пообідаєте, ми встигнемо відновити неробочу техніку і кур'єром повернути її назад в офіс.

Кому ми можемо бути корисні?

Ми вже співпрацюємо з такими корпоративними клієнтами:

Якщо у вашій роботі або бізнесі використовується будь-яка техніка Apple, ми пропонуємо вам корпоративне співробітництво.

Чому вам вигідно з нами працювати?

Нюанси

Рідко, але буває, що гаджет не підлягатиме ремонту. В такому випадку ми пропонуємо здати його на запчастини і доплатити за нове устройство.Ми розуміємо, що техніка завжди ламається несподівано, і потрібно якомога швидше її відремонтувати. Але якщо потрібно поставити деталь, яка рідко виходить з ладу, і у нас немає її в наявності, термін ремонту може затягнутися на кілька днів. Напевно, ви і самі це знаєте. Ми замовляємо потрібний елемент у постачальника, і як тільки він приходить в СЦ, встановлюємо його і повертаємо вашу техніку. Чекаємо вас за адресою: м Київ, провулок Тараса Шевченка 1, м. «Майдан Незалежності».