🚚 Безкоштовний кур'єр по Києву
Наші відділення в Києві
X
м. «Майдан Незалежності»
м. «Майдан Незалежності» м Київ, провулок Тараса Шевченка 1
Час роботи:
Пн-Пт: 10:00 - 20:00
Сб-Нд: 11:00 - 19:00
Детально про відділення →
Майбутнє вже тут, з гарантією від Repair House

Майбутнє вже тут

Сервісний центр Repair House пропонує гостям і жителям столиці повний спектр послуг в якісної і професійної діагностики, а також ремонті будь-яких пристроїв від американської корпорації Apple. Технології не стоять на місці, і нові гаджети відрізняє все більш висока складність, а їх технічні можливості зростають в геометричній прогресії.

На жаль, темпи сучасного життя такі, що часто наші цифрові пристрої вимагають до себе підвищеної уваги після впливу зовнішніх факторів (удари, падіння, механічні навантаження, падіння в воду та ін.). Якісно і професійно привести смартфон, планшет або лептоп в працездатний функціональний стан вам завжди допоможуть фахівці сервісної компанії Repair House.

Чому вам варто звернутися до професіоналів

Чому вам варто звернутися до професіоналів Repair House

Наш сервіс виник на тлі все зростаючого попиту на продукцію Apple серед покупців і масового ввезення смартфонів і інших гаджетів американського виробника в Україні. У порівнянні зі звичайними смартфонами новий iPhone відрізняється як своєю конструкцією, так і начинкою, тому для його діагностики, обслуговування і ремонту необхідно використовувати спеціалізоване обладнання.

Наші співробітники володіють достатньою кваліфікацією для виконання найскладнішого ремонту, вони пройшли необхідні курси навчання в спеціалізованих сервісних центрах Apple в Україні. Кожен наш фахівець має спеціальне радіоелектронне освіту і чітко розуміє все принципи роботи сучасного цифрового обладнання.

Ми надаємо максимально розширений список сервісних послуг і можемо гарантовано виправити будь-які неполадки з вашим обладнанням в мінімальні терміни. Час не менш цінне, ніж гроші, а можливість постійно залишатися на зв'язку і не залежати від «примх» електроніки сьогодні стоїть дуже дорого.

Для чого ми працюємо

Для чого ми працюємо

Те, що здавалося мрією ще нашим батькам сьогодні стає повсякденною реальністю, і компанія Repair House робить все, щоб ваші очікування від володіння найсучаснішими технологіями були затьмарені банальної поломкою гаджета.

Ми пов'язуємо вас і ваші пристрої в сучасному електронному світі і мінімізуємо наслідки обриву зв'язку з цим в найкоротші терміни.

З нашою допомогою ви завжди будете на вістрі технічного прогресу з найновішими і потужними електронними пристроями від Apple. Ми дорожимо своєю репутацією, і вдячні відгуки наших клієнтів є яскравим тому підтвердженням!