Скільки коштує поміняти екран на телефоні Самсунг

Якщо потрібної моделі немає в таблиці, залиште заявку на сайті і ми обов'язково з вами зв'яжемося для уточнення ціни на ремонт вашого пристрою.

Заміна екрану на телефоні Samsung вимагає певних навичок і знань. Дуже часто власники телефонів Самсунг звертаються в наш сервісний центр для того, щоб ми якісно і швидко замінили дисплей. Заміна дисплея відбувається в різних ситуаціях, але найчастішими є тріщини, подряпини і відсутність зображення на екрані.

Знижка 5% на ремонт

Залиште заявку на ремонт через форму на сайті і отримайте

5% знижку

поміняти екран на телефоні Самсунг

Телефони Самсунг досить крихкі і екран може тріснути навіть від не сильно удару. Рішенням даної проблеми є заміна екрану samsung або тріснутого скла. У новіших моделях Самсунг - скло, сенсор і дисплей з'єднані між собою, і якщо у вас тріснув екран, то потрібно міняти всю запчастину. Наші досвідчені майстри завжди зроблять свою роботу швидко і якісно.

До вибору сервісного центру потрібно поставитися відповідально. Не йдіть в перший ліпший ремонт, якщо не хочете щоб ремонт був зроблений не якісно і з використанням неоригінальних запчастин. Наш сервісний центр в місті Київ має тільки кваліфікованих майстрів з великим досвідом роботи.

Найбільш часті проблеми з дисплеями Самсунг це:

  • Білий екран. Дуже часто коли смартфон піддається падінню і удару виникає білий екран. Така проблема може виникнути в результаті контакту з вологою, тоді майстер проводить повну діагностику, очищає всі деталівід води і тільки потім проводить заміну.
  • Тріщини, подряпини. Вони виникають в результаті зневажливого поводження з телефоном, падінь, ударів. Користуватися таким телефоном не дуже зручно і неприємно, тому наш склад має багато запасних іоригінальних екранів від надійних постачальників.
  • Відсутність картинки. Проблема може бути в заводський дефект або поломка самого шлейфа. Майстри проводять діагностику і з'ясовують в чому причина несправності, після чого приступають до ремонту.

Як відбувається заміна дисплея самсунг?

поміняти екран на телефоні Самсунг

Спочатку ви приносите телефон в наш сервісний центр і повідомляєте про проблему. Потім майстер проводить повну діагностику телефону безкоштовно і з'ясовує в чому причина несправності. Ми повідомляємо вам точну суму ремонту і терміни її виконання.

Якщо телефон контактував з водою, його розбирають і видаляють залишки води. У тому випадку, коли необхідна заміна екрану, то у нас є великий склад оригінальних запчастин від надійних постачальників і ми зробимо заміну в найкоротші терміни.

Після заміни екрану або будь-який інший деталі смартфон перевіряється і тестується на працездатність.

Не потрібно самостійно намагатися замінити захисне скло, ви можете не тільки пошкодити скло, але і екран телефону.

Приблизну ціну ремонту екрану телефону самсунг можна дізнатися на нашому сайті. Вартість буде залежати від моделі телефону і ступеня пошкодження. Ми повідомимо вам точну суму ремонту по телефону або відправивши смс-повідомлення.

Ви маєте можливість замовити окремі запасні частини або скористатися повною послугою заміни екрану. Заміна дисплея Samsung буде виконана якомога швидше, і ви зможете знову насолодитися чудовими кольорами та універсальністю вашого телефону.