Ціни на заміну акумулятора (батареї) в телефоні Самсунг

Якщо потрібної моделі немає в таблиці, залиште заявку на сайті і ми обов'язково з вами зв'яжемося для уточнення ціни на ремонт вашого пристрою.

Дуже часто багато користувачів Самсунг звертаються в наш сервісний центр з проханням заміни батареї в телефоні samsung. Найчастішими причинами поганої роботи акумулятора можуть бути: необережне використання смартфона, високе енергоспоживання і порушення правил експлуатації.

Заміна акумулятора Samsung

Більшість людей не в силах самостійно виявити проблему.

Чому телефон швидко сідає? Ось кілька причин:

  • Висока яскравість екрану. Заряд батареї йде на підсвічування дисплея, тому телефон може швидко розряджатися.
  • Одночасно включено багато функцій. Наприклад, Wi-Fi, мобільниe дaнниe, GPS, Bluetooth. Ви можете не користуватися деякими, але якщо вони включені, то будуть садити батарею.
  • Якщо ви активно використовуєте телефон, слухаєте музику, граєте ігри, дивіться відео, то тут все зрозуміло.

Якщо у вас без причини вимикається телефон, швидко сідає, відбувається повільна робота смартфона, тоді варто замінити батарею. Ми маємо тільки якісні і надійні акумулятори samsung. Фахівці нашого сервісного центру змінюють батарею швидко і за приємну ціну.

Знижка 5% на ремонт

Залиште заявку на ремонт через форму на сайті і отримайте

5% знижку

Наші майстри проведуть повну діагностику вашого телефону абсолютно безкоштовно. Перевірять роботу АКБ, материнську плату, роботу програм і додатків, якщо все в порядку, значить потрібна проста заміна батареї. Фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Як відбувається заміна акумулятора на Samsung Galaxy?

Заміна батареї Samsung (Cамсунг)

Наша команда має тільки професійних майстрів і новітнє обладнання. Ми вже багато років проводимо ремонт телефонів Samsung і інших моделей. Спочатку майстри проводять діагностику і з'ясовують причину поломки і найбільш оптимальний метод її вирішення. Якщо потрібна заміна деталі, ми маємо склад запасних і оригінальних деталей від надійних постачальників. Потім ми встановлюємо новий акумулятор, після чого тестуємо і перевіряємо ваш телефон на працездатність.

Не намагайтеся самостійно придбати батарею і встановити її. Акумулятор може бути не якісним, і в підсумку після тривалого періоду і ви втратите тільки гроші. Краще відразу звернутися в наш сервісний центр і ми з'ясуємо чому швидко розряджається телефон самсунг.

Ми проводимо заміну батарей на такі моделі, як: samsung galaxy s, samsung galaxy s10, samsung s9, samsung galaxy s7 edge і інші моделі. Звертайтеся до нас і ви не пошкодуєте.