Ціни на рамонт і заміну системної плати в телефоні Самсунг

Якщо потрібної моделі немає в таблиці, залиште заявку на сайті і ми обов'язково з вами зв'яжемося для уточнення ціни на ремонт вашого пристрою.

Смартфони Самсунг неспроста стали популярними, вони давно увійшли в топ кращих розробок світу. Але телефони все ж нерідко падають, потрапляють у воду або в іншу стресову ситуацію, після чого потрібний ремонт. Системна плата телефону - це його серце, яка розміщує на собі динаміки, мікрофон, процесор, фотокамеру, wi-fi і безліч інших дуже дрібних деталей. Тому сюди просто так не заберешся, потрібен професійний ремонт мікросхем і плат в Києві. Не варто йти в перший-ліпший ларьок, оскільки роботу повинен виконувати фахівець з досвідом.

Знижка 5% на ремонт

Залиште заявку на ремонт через форму на сайті і отримайте

5% знижку

Ремонт і заміна системної плати Samsung

Ремонт плат з гарантією якості

Системні плати для мобільних телефонів купити не так складно, як встановити на свій апарат. Доведеться проводити повний демонтаж всіх блоків, а це значить, потрібні навички роботи з паяльником для мікропроцесорів.

Ремонт материнської плати телефону Samsung складається з наступних етапів:

  • розбирання корпусу телефону;
  • поступовий демонтаж модулів зі старою плати: основної камери, динаміка, слота під карту пам'яті і потім дисплея;
  • установка нової плати;
  • пайка пристроїв на плату в зворотному порядку.

Самому розбиратися в механізмі смартфона немає сенсу, коли під боком є ​​фірма, яка з гарантією на встановлювані комплектуючі проводить ремонт материнської плати телефону Samsung. Тут швидко в будь-який день тижня допоможуть:

  1. Розібрати пристрій і швидко дістатися до неробочих деталей.
  2. Незалежно від причини поломки відновити заводську працездатність.
  3. Встановити ступінь пошкодження і необхідність плати з мобільних телефонів Samsung.
  4. Відновити повну працездатність смартфона.

ремонт материнської плати телефону Samsung

Сервісний центр твоїх гаджетів

Ми стверджуємо, що купувати новий телефон потрібно тоді, коли старий перестав справлятися з нинішніми завданнями. Для всього іншого є сервісна майстерня, де можна не тільки різні плати для смартфонів купити і встановити, але і отримати консультацію по будь-яким не зрозумілим питань роботи пристроїв Самсунг. Заходьте до нас сьогодні, щоб термін розлуки з коханим гаджетом був мінімальним.