Ціна на ремонт коли не працює камера Сяомі

Якщо потрібної моделі немає в таблиці, залиште заявку на сайті і ми обов'язково з вами зв'яжемося для уточнення ціни на ремонт вашого пристрою.

Смартфон зміг кожного користувача перетворити в фотолюбителя або навіть професіонала, залишивши за спиною багатьох скептиків, які не вірили в можливості портативних пристроїв. Переваги відео і фотокамери в телефоні очевидна, але в той же час смартфон легше впустити або намочити, ніж дзеркальний фотоапарат. При цьому не проблема і ремонт камери Xiaomi, якщо відразу ж звернутися за допомогою до досвідчених фахівців. З огляду на, що заміна камери Xiaomi mi5 проводиться в основному модульно, чекати результату доведеться недовго.

Знижка 5% на ремонт

Залиште заявку на ремонт через форму на сайті і отримайте

5% знижку

Коли потрібна заміна камери Xiaomi

Є кілька сценаріїв, які призводять вбудовані модулі в неробочий стан, через що потім в xiaomi redmi note 2 не працює фронтальна камера. На жаль, немає можливості берегти смартфони так само, як ми бережемо великі об'єктиви. Але зате можна замовити модуль камери для Xiaomi в сервісному центрі, що виразно спрощує відновлення функції фотозйомки. В основному причиною поломок стають:

  1. Падіння з великої і невеликої висоти.
  2. Промокання смартфона.
  3. У Xiaomi mi5 пляма на камері.
  4. Нанесення сильного удару.
  5. Заводський брак.

не працює камера Сяомі

Скільки коштує поміняти фронтальну камеру

Якщо камера знімає погано, не спрацьовує спалах, тріснуло скло на камері, то в будь-якому випадку потрібно здавати телефон в ремонт. Але якщо інші майстри не поспішають виконувати замовлення і загрожують дати відповідь протягом тижня, то наші швидко розберуться в тому, що сталося і зроблять заміну скла камери Xiaomi mi4 по цілком виправданою ціною. За невеликі гроші ми гарантуємо:

  • установку якісних фірмових модулів;
  • акуратну установку комплектуючих;
  • при необхідності буде проведена заміна скла камери xiaomi mi4;
  • довгий термін експлуатації без збоїв.

Не потрібно спочатку переживати про те, скільки коштує полагодити фронтальну камеру, а тим більше бігти в магазин за новим флагманом. У наш час все прекрасно піддається ремонту, залишилося тільки не полінуватися і принести свій апарат на діагностику.