Погано чути співрозмовника Xiaomi - ціна на ремонт

Якщо потрібної моделі немає в таблиці, залиште заявку на сайті і ми обов'язково з вами зв'яжемося для уточнення ціни на ремонт вашого пристрою.

Скільки можна мучити себе і співрозмовників проханням повторити інформацію? За суттю не ввічливо користуватися неробочим пристроєм, а тепер ще й не логічно, знаючи, скільки коштує полагодити динамік телефону. Проблема в тому, що розмовний динамік Xiaomi виходить з ладу через засмічення, падіння або вологу, і навряд чи від цього можна якось застрахуватися. Зате виправити це не довго, навіть якщо це позаштатний вихідний і просто не хочеться витрачати час. Просто потрібно прийти в сервісний центр і залишити свій Xiaomi на діагностику.

Знижка 5% на ремонт

Залиште заявку на ремонт через форму на сайті і отримайте

5% знижку

Заміна розмовного динаміка телефону Сяомі

Пора подумати про тих, з ким щодня потрібно розмовляти в телефонному режимі. Скільки коштують динаміки? Ціна цього ремонту ніколи не була вкрай високою. Зрештою сьогодні техніка настільки досконала, що її варто тримати в належному стані. А постійні перепитування можуть просто призвести до погіршення відносин зі співрозмовником. Але однією з найпростіших в нашій майстерні вважається заміна розмовного динаміка Xiaomi, і терміни її досить смішні, а тому при виявленні скрипів, хрипів, приглушеного звуку та інших недоліків потрібно:

  1. Відвідати наш сервісний центр.
  2. За допомогою кваліфікованої і швидкої діагностики дізнатися стан спікера.
  3. Почути, скільки коштують динаміки, ціна найбільш точно буде названа після огляду пристрою.
  4. Погодитися на сервіс.

Заміна розмовного динаміка телефону Сяомі

Де замінити розмовний динамік Xiaomi

Музичний спікер все ще потрібен для будильника або мелодії дзвінка, і коли він не працює, можна пропустити важливі повідомлення. Найчастіше ми пропонуємо замінити в телефоні Сяомей розмовний динамік, а не ремонтувати, оскільки різниця у вартості буде невелика, але новий буде точно краще працювати.

Наші об'єктивні плюси для користувача:

  • ми відразу ж беремося за діагностику;
  • всі типи дефектів або пошкоджень будуть виправлені;
  • готівковий і безготівковий види розрахунку;
  • зручне місце розташування сервісу;
  • вигідна, при заміні динаміка на телефоні, ціна.

Київ має в своєму розпорядженні досить багато сервісних центрів компанії, тому не варто міняти свій телефон тільки через те, що погано чути співрозмовника. Час звикати вирішувати питання швидко і безболісно для себе і свого бюджету, адже коли буде все зроблено швидко і вчасно, Ви навіть не будете знати, де знаходиться розмовний динамік на Xiaomi.