Заміна батареї на Ксіомі Ціна

Якщо потрібної моделі немає в таблиці, залиште заявку на сайті і ми обов'язково з вами зв'яжемося для уточнення ціни на ремонт вашого пристрою.

Коли швидко сідає телефон, складно думати про свої повсякденні завдання, так як постійно доводиться сидіти на підзарядці прив'язаним до мережі. Навіть самий новий акумулятор тримає приблизно півтора - дві доби завдяки великій площі дисплея. Якщо випробувані всі хитрощі економії енергії, але все одно телефон швидко розряджається, значить пора вживати серйозних заходів - потрібна заміна батареї Xiaomi. Але перед тим, як замінити батарею на Сяомі, потрібно спробувати відключити зайве, наприклад, мобільний інтернет, GPS і інші модулі. Максимальна яскравість екрану також нерідко є причиною короткочасної роботи, і в першу чергу потрібно погратися з її налаштуваннями.

Знижка 5% на ремонт

Залиште заявку на ремонт через форму на сайті і отримайте

5% знижку

Прості рішення: заміна акумулятора Сяомі

Постійне збільшення розмірів екрану з одночасним зменшенням товщини девайса привели до того, що в смартфонах акумулятори стали незнімними. Тепер навіть не відразу зрозуміло, як дістати батарею Xiaomi, і краще довірити цю роботу професіоналам.

Заміна батареї Сяомей - це:

  1. Акуратна ювелірна робота умілих рук майстра.
  2. Визначення та усунення точної причини проблем з харчуванням
  3. Заміна батареї Xiaomi з установкою тільки оригінального АКБ
  4. Отримання гарантії на виконані роботи.

Швидко розряджається Xiaomi - заміна акумулятора

Смартфон сьогодні - це логічне продовження нашої сутності, але ніякі павербанки та інші примочки не рятують, коли швидко розряджається акумулятор. Вирішити цю проблему самостійно не так і просто, особливо не знаючи де купувати оригінальні елементи живлення. У той же час звертаючись до сервісного центру, автоматично отримуєш такі плюси:

  • швидке відновлення
  • працездатності смартфона;
  • не доведеться ламати голову над джерелами проблеми;
  • несправність не повториться найближчим часом.

Заміна батареї на Ксіомі

Приходьте до нас зі своїми питаннями, щоб в стислі терміни була проведена заміна акумулятора на Xiaomi. Ціна на цю послугу завжди статична, і детальніше про неї можна дізнатися, зателефонувавши з нашими консультантами.